• Cześć! Tu Shibka

 

Kim jesteśmy i co robimy ?

Jestem Shibka. Marka tworząca wiodące w branży produkty z naciskiem na ich rozwój i innowacyjność.

Shibka powstała kiedy zdaliśmy sobie sprawę że możesz i powinieneś oczekiwać więcej od akcesoriów w tym protektorów dla swojego smartfona, smartwatch’a, smartband’a. Widzieliśmy produkty źle zaprojektowane które nie zapewniały ochrony oraz produkty przeciętnej jakości które swoją funkcję spełniały zbyt krótko. Wiedzieliśmy że powinniśmy zaoferować coś więcej, dlatego uruchomiliśmy nasze umiejętności projektowe oraz inżynierskie aby dostarczyć produkty oferujące Tobie więcej.

Tworzymy produkty dla miłośników technologii, ludzi odważnych, śmiałków, poszukiwaczy przygód i mocnych wrażeń, obywateli tego świata. Tworzymy produkty które pomogą łagodzić problemy wynikające z intensywnego życia i osobliwych zdarzeń, dzięki czemu możesz oczekiwać więcej od urządzeń mobilnych z których korzystasz na co dzień. Nie ma znaczenia czy uprawiasz ekstremalne sporty czy wykonujesz ciężką pracę lub ćwiczenia, poruszasz się po miejskiej dżungli na rowerze, hulajnogą czy wędrujesz pieszo, nie ma dwóch klientów którzy mają takie same potrzeby związane z ochroną tego co dla nich cenne. Uważamy że produkty zabezpieczające Twój smartfon powinny ułatwiać Ci aktywność bez względu na to jaki jest Twój styl życia. Życie bez ograniczeń to nie tylko slogan to przekonanie i naprawdę wierzymy że możemy redukować słabe punkty nowoczesnej technologii umożliwiając Ci życie bez limitów i zmartwień.

Shibka została zainspirowana rynkiem wypełnionym produktami które nie mogły zaoferować klientom wszechstronnej, ambitnej ochrony. Wiedzieliśmy że znamy sposób aby być lepszymi. Ponieważ mamy umiejętności i zapał aby tworzyć dla Ciebie wartościowe, godne zaufania i bezpieczne produkty.

 

Co oferujemy ?

Oferujemy wysokiej jakości produkty które zostały zaprojektowane tak aby rozwiązać rzeczywiste problemy z którymi się zmagasz.
Każdy produkt ma na celu poprawę Twojego życia poprzez dopracowanie trzech cech.


1. Użyteczność

Kompletna użyteczność stosowanych materiałów sprawia że ​​wszystkie nasze produkty znajdują zastosowanie dla wielu urządzeń, rozwiązują różnego rodzaju problemy i stwarzają szeroki wachlarz możliwości ochronnych. Niezależnie od tego czy chodzi o zabezpieczenie smartfona, smartwatch’a, smartband’a nasze produkty namacalnie poprawiają Twoje życie dzięki swojej wszechstronności.

2. Wytrzymałość

Skupiamy się podczas projektowania na zapewnieniu wszystkim naszym produktom optymalnej wytrzymałości i trwałości. Niezależnie od tego czy są wykonane z odpornego szkła hartowanego zapewniającego najwyższą ochronę, elastycznych materiałów hybrydowych zapewniających trwałość czy też misternie zaprojektowanych osłon obiektywów aparatów oraz smartwatch’y. Nasze podejście do projektowania zapewnia że ​​zawsze będą spełniać swoją funkcję.

3. Skuteczność

Wiemy że dla uzyskania skuteczności potrzeba odpowiedniego projektu, selekcji materiałów oraz technologii. Naszym celem jest uchwycenie indywidualnych cech produktu, przemyślany dobór surowca oraz zastosowanie odpowiedniej techniki formowania protektorów dla zachowania precyzji i estetyki. Dlatego powinieneś wiedzieć że skuteczność ochrony jako ważna dla Ciebie cecha jest równie ważna dla nas i mocno wierzymy że wybierając produkty Shibka będziesz mógł na nich polegać.

Nie chodzi tylko o to że nasze produkty są potrzebne i dobrze spełniają funkcję ochronną, nie chodzi także o to że są trwałe, nie chodzi nawet o to że są wypróbowane i godne zaufania. Finalnie to umiejętność skutecznego połączenia wszystkich trzech wzorcowych cech sprawia że ​​każdy produkt który wytwarzamy możemy podpisać marką Shibka. Łącząc użyteczność, wytrzymałość i skuteczność tworzymy produkty które będą Tobie pomocne.


Dlaczego to robimy ?

Wierzymy w moc technologii, odczuwamy jej wpływ na nasze życie. Dlatego uważamy że możesz i powinieneś oczekiwać więcej podczas codziennego korzystania z Twojego smartfona lub smartwatch’a. Naszą misją jest umożliwienie swobodnego stylu życia, niezakłóconym doświadczaniem codziennych często losowych zdarzeń. Niezależnie od tego czy Twoim pomysłem na dziś jest ekstremalny zjazd ze szczytu góry czy dotarcie na czas do pracy lub szkoły podczas pokonywania Twojej codziennej trasy, zawsze powinieneś mieć dostęp do sprawdzonych produktów które wzmocnią Ciebie i Twoje cele.

To jest to.
To jest Shibka.


Dlaczego warto nam zaufać?

Tworząc nasze protektory chcemy dać Ci spokój i wolność w każdej sytuacji

Gwarancja jakości

Gwarantujemy najwyższą jakość
wszystkich naszych produktów!

Szeroki wybór

W naszym sklepie znajdziesz ponad
350 protektorów ekranu Shibka!

100 dni na zwrot

Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań?
Masz aż 100 dni, aby go zwrócić!

 


Zabezpiecz swoje urządzenie - kup protektor Shibka już teraz!

Shibka to cała rodzina niezawodnych produktów, które powstały by zaspokoić różne potrzeby i dać Ci wolność oraz spokój w każdej sytuacji

  • Sklep zamknięty

Działalność sklepu zawieszona do odwołania.