• Odstąpienie od umowy i zwroty

Kontakt ze sklepem internetowym jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną: pomoc@shibka.com

1. Odstąpienie od umowy

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 100 dni od daty odebrania towaru zamówionego przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią upoważnioną przez do odbioru towaru (niebędącą przewoźnikiem).
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas za pośrednictwem poczty elektronicznej (pomoc@shibka.com) lub poczty tradycyjnej (ul. Myślenicka 209, 30-698 Kraków), o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
 3. Mogą Państwo skorzystać z udostępnionego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 5.  Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanych płatności do czasu otrzymania towaru z powrotem.

2. Skutki odstąpienia od umowy

 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 2. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Adres do zwrotu: TUPRO Sp. z o.o. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 209.
 3. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 4. Odpowiadają Państwo względem Sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy wynikający z korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 5. Sklep dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

3. Dodatkowe informacje dotyczące zwrotu

 1. Zwracany towar należy przesłać na dane Sprzedającego zawarte na paragonie lub fakturze Vat.
 2. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon / kserokopię faktury.
 3. Na opakowaniu przesyłki należy umieścić wyraźny napis ( ZWROT ).
 4. Zwracany towar nie może nosić znamion używania oraz posiadać uszkodzeń a także powinien zawierać kompletne nie naruszone wyposażenie. Wskazane jest aby zwracana rzecz była zapakowana w oryginalne pudełko produktu.
 5. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie.
 6. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.
 • Sklep zamknięty

Działalność sklepu zawieszona do odwołania.